Background hero image

interview

Onze community versterken voor succes

Naarmate de wereld steeds meer met elkaar verbonden raakt, kan het belang van een gemeenschap niet genoeg benadrukt worden. Het is door onze verbindingen met anderen dat we steun vinden, kennis delen en betekenisvolle verandering creëren. Daarom hebben we een gesprek gehad met onze nieuwe Community Manager, Laoise Rodgers, en hebben we haar gevraagd naar haar ambities en volgende stappen om de gemeenschap dichter bij elkaar te brengen en waardevolle samenwerkingen te stimuleren.

Als onze Community Manager is Laoise het gezicht van ons platform en heeft ze de verantwoordelijkheid om een naadloze ervaring te creëren voor onze leden en evenementorganisatoren. Tegelijkertijd staat ze open voor lopende uitdagingen, feedback en nieuwe ideeën om onze gemeenschap te verrijken. In haar vorige functie als Community Manager bij AIHR, een online gemeenschap met meer dan 15.000 leden, heeft ze diepgaande kennis opgedaan van klantinzichten, serviceontwerp en het opbouwen van een levendige online gemeenschap. Wat echter ontbrak, was de persoonlijke interactie en het gevoel van verbondenheid dat alleen de echte wereld kan bieden.

Toen ze op onze Tech Community stuitte, zag Laoise de perfecte gelegenheid om haar vaardigheden in een nieuwe omgeving te benutten en onze gemeenschap te laten groeien en verbeteren. Wat haar meteen aansprak, was het sociale aspect van ons platform. Hoe mensen onze maandelijkse evenementen bijwonen, elkaar ondersteunen en samen uitdagingen aangaan. Laoise wil hierop voortbouwen en meer technologische activiteiten stimuleren om de uitwisseling van ideeën en tips binnen de subgemeenschappen van The Hague Tech, zoals fintech, medtech en edtech, te bevorderen. Door zich te richten op community mapping, wil ze het initiatief nemen om onze leden, de systemen en de verschillende techclusters die we hebben, te leren kennen. Op deze manier wil ze ook aandacht vestigen op het diverse talent en genie in onze gemeenschap en het niet alleen binnen ons platform, maar ook in de omliggende ecosystemen tentoonstellen. Haar ideale visie voor onze gemeenschap is dat de subgemeenschappen zelfstandig opereren en met haar ondersteuning samenkomen om inzichten te delen, gemeenschappelijke zakelijke uitdagingen aan te pakken en samen oplossingen te vinden.

Naast het verbinden van onze leden en het bieden van een platform om hun expertise te tonen, gelooft Laoise dat het belangrijk is om de deuren van The Hague Tech open te blijven stellen voor externe evenementen en leden, om kennis te delen met de wereld in plaats van het geïsoleerd te houden voor alleen hub-leden. "Veel van wat we doen is gericht op technologie voor het goede en op impact. En dat heeft invloed op de grotere wereld. Dus mensen uitnodigen, het delen, laten zien wat we doen en gesprekken daaromheen creëren, is cruciaal", legde Laoise uit.

Het creëren van processen en het doorvoeren van veranderingen die organisch en comfortabel aanvoelen voor iedereen die betrokken is, is een essentieel aspect voor Laoise. Terwijl ze momenteel nieuwe voorstellen aan het bedenken is, wil ze onze gemeenschapsleden de kans geven om gehoord te worden en hun perspectieven en ideeën met haar te delen. Als je wilt bijdragen aan het verbeteren van onze gemeenschap, nodig haar dan gewoon uit voor een koffiegesprek of stuur een e-mail naar community@thehaguetech.com! En als je op zoek bent naar een ijsbreker, voel je dan vrij om haar te vragen naar een van de vele dierengedichten die sinds haar kindertijd in haar hoofd zijn blijven hangen en die ieders humeur kunnen opvrolijken op een sombere dag.

Deel dit op

Twitter

Deel dit op

Facebook

Deel dit op

LinkedIn